Maty grzewcze – Elektryczny system ogrzewania

MAXHEAT to wyższy standard dostarczania ciepła do domów i innego rodzaju budynków. Wykorzystujemy nowoczesne, ekologiczne technologie abyś mógł cieszyć się komfortem w swoim domu. W ofercie posiadamy ekonomiczne ogrzewanie elektryczne w postaci mat grzewczych, które stają się coraz to bardziej popularne szczególnie w nowoczesnym budownictwie i domkach jednorodzinnych. Szczególnie sprawdzają się one w łazienkach, tak aby po prysznicu móc stanąć na rozkosznie ciepłej podłodze.

Maty grzewcze – dlaczego warto?

Do zalet tej formy ogrzewania podłogowego jest przede wszystkim łatwość w montażu. Maty instaluje się w warstwie kleju pod płytkami, dzięki czemu nie ma wielkiej potrzeby rozkuwania powierzchni podłogowej, która jest pod spodem. Dodatkowo elektryczne ogrzewanie podłogowe jest niezwykle tanie, szczególnie w specjalnie zaprojektowanych domach energooszczędnych. Dane statystyczne wskazują, że wodna forma docieplania domu jest droższa od prezentowanej tutaj aż o 52%!

Kolejną zaletą jest to, że maty elektryczne są przyjazne dla środowiska. Dlatego jeśli zależy Ci na ekologicznym podejściu do życia, koniecznie skorzystaj z naszej oferty i ciesz się rozkosznym ciepłem o każdej porze dnia i nocy.

Elektryczna mata podłogowa a folia

Sterowanie ta formą docieplania elektrycznego można sterować za pomocą specjalnie przygotowanych do tego urządzeń. W tym celu używa się termostatu a także specjalnych czujników. Wystarczy ustawić, jaka temperatura w domu jest dla nas odpowiednia i można cieszyć się rozkosznym ciepłem przez całą dobę. Tak naprawdę, jej budowa nie różni się dużo od folii o podobnych funkcjach. Ze względu na swoją specyfikę oraz prowadzenie przewodów na jej powierzchni, nie jest możliwe równomierne rozprowadzanie strumienia ciepła, niż jak to jest w przypadku folii. Dodatkowo można stosować je tylko pod posadzką i to w miejscach, gdzie nie będzie stałej zastawy – takiej jak meble.

Szczególnie sprawdzają się one w łazienkach, dlatego jeśli zależy Ci na komfortowej porannej lub wieczornej kąpieli, koniecznie skorzystaj z oferty firmy MAXHEAT.