Elektryczny system ogrzewania folią grzewczą.

Ogrzewanie elektryczne

Systemy firmy MAXHEAT to nie tylko niskie koszty, ale również ekologiczne podejście do dostarczania ciepła do swojego domu. Ogrzewanie elektryczne staje się coraz to bardziej popularnym standardem. które z roku na rok częściej wykorzystują deweloperzy w nowoczesnym budownictwie.

Duże zainteresowanie również wzbudza ogrzewanie sufitowe, ścienne lub podłogowe, które stanowi innowacyjne podejście do kontrolowania temperatury w budynku. Poznaj zalety, jakie niesie ze sobą ta forma docieplania budynków i ciesz się komfortem nawet podczas najmroźniejszych zim.

Zalety ogrzewania elektrycznego sufitowego i podłogowego

Skorzystaj z oferty przedsiębiorstwa MAXHEAT i zobacz, jakie zalety może ona Ci przynieść. Przede wszystkim obalamy mit o tym, jakoby ogrzewanie elektryczne było drogie. Jest wręcz przeciwnie! Zapłacisz o wiele mniej korzystając z niego, niż jak to jest w przypadku ocieplania za pomocą gazu bądź innych paliw. Szczególnie sprawdza się ono w budynkach energooszczędnych, które zaprojektowane są tak, aby zminimalizować ubytek energii na zewnątrz. Możesz je instalować na powierzchniach takich jak sufity, ściany czy podłogi. Pozwala to zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy i cieszyć się komfortem cieplnym. Ponadto ta forma jest szczególnie przyjazna środowisku, dlatego jeśli zależy Ci na przyrodzie, koniecznie zainwestuj w swoim domu folię do dostarczania ciepła.

Folia grzewcza – budowa

Wykorzystuje się ją na różnego rodzaju płaszczyznach, na przykład sufitach, podłogach lub ścianach. Jest to urządzenie elektryczne, które emituje ciepło przez specjalne, grafitowe pasy w wyniku stawiania oporu energii, która przez nie przechodzi. Ogółem rzecz ujmując – folia zbudowana jest z grafitowych elementów, miedzianej taśmy, listwy zabezpieczającej ze związkami srebra, nośnika PET oraz Laminexu. Wartość cieplna folii zależy od tego, jak blisko siebie położone są wspominane już pasy, od tego, jaka jest ich szerokość oraz od ilości grafitu wykorzystanego w projekcie.

Skorzystaj z folii elektrycznej, którą można położyć zarówno na sufitach, ścianach, jak i podłogach i ciesz się odpowiednio wysoką temperaturą, nawet podczas wyjątkowo niskich temperatur na zewnątrz.

systemy grzewcze maxheat są uniwersalne i można je instalować w ścianach, sufitach i podłogach

Najbardziej komfortowym ogrzewaniem jest ogrzewanie  foliami w podłodze.

Oprócz gwarancji równego rozkładu temperatury  w pomieszczeniu ,mamy znacznie większą możliwość swobodnej aranżacji wnętrz  ze względu   na brak grzejników .Oprócz  w/w zalet ogrzewania podłogowego systemu Maxheat  możemy  śmiało stwierdzić ,że ciepło przenoszone bezpośrednio z folii grzewczej  na powierzchnie podłogi  trwa zaledwie kilka minut. W rezultacie Nasza podłoga jest ciepła dosłownie po chwili  co bezpośrednio wpływa na obniżenie energii elektrycznej.

Ogrzewanie sufitowe działa w bardzo podobny sposób co ogrzewanie podłogowe .Głównym atutem tego typu  systemu płaszczyznowego  jest ciepło przez promieniowanie podczerwone. Równomierne nagrzanie pomieszczenia przypomina ogrzewanie promieniami słonecznymi. Kolejną zaleta tego typu systemu grzewczego jest np:  brak możliwości zamontowania w podłodze ,ze względu na istniejące  już pokrycie  podłogowe tak jak parkiet ,ceramika. System grzewczy Maxheat rozgrzewa się do temperatury 40 °C a ciepło promieniujące w dół  ,rozkłada  się  równomiernie  nagrzewając meble ,przedmioty a te z kolei emitują ciepło ,które  ogrzewa pomieszczenie.

Charakteryzuje się brakiem cyrkulacji  powietrza ,równomiernym  rozkładem temperatury  na całej wysokości pomieszczenia .Idealnie nadaje się pod płyty kartonowo-gipsowe ,płyty laminowane ,panele ścienne ,lustra.

zastanawiasz się ,czy nasze rozwiązanie jest drogie?

Nie .Polecany przez Nas system grzewczy nie jest drogi a koszty inwestycji  to zaledwie ok. 10 tyś za dom 100 m2 z montażem i 15 letnią gwarancją.

Natomiast jeśli połączysz system grzewczy Maxheat  z fotowoltaiką to wówczas koszty inwestycji takiego zestawu  jest porównywalny do kosztów inwestycji w pompę ciepła lub instalacji c.o gazowej z tym ,że u Nas będziesz miał już dom zerokosztowy.

jak stworzyć dom zerokosztowy?

Wystarczy ,że połączysz system grzewczy Maxheat z instalacją fotowoltaiczną a zminimalizujesz koszty do kosztów utrzymania licznika!

Maxheat  to bezobsługowe ,bezemisyjne  a przede wszystkim darmowe  rozwiązanie ,więc jeśli budujesz lub remontujesz dom ,mieszkanie ,biuro etc to postaw na komfort  i wygodę wybierając Nasz system grzewczy.

Nowość!!!  Inteligentna formuła Nano Technology  ,która utrzymuje podłogę w równej temperaturze przy minimalnym zużyciu prądu!

jeszcze mniejsze rachunki za ogrzewanie?

Tak,dzięki tej technologii twoje rachunki za ogrzewanie mogą być jeszcze mniejsze, ponieważ elementy grzejne nie posiadają ,żadnych metalowych elementów a jedynie nanocząsteczki ,które podczas wzrostu temperatury napełniają się powodując wzrost oporu elektrycznego elementów grzewczych ,dzięki którym zużycie energii elektrycznej maleje .Elementy grzejne generują więcej ciepła ,gdy temperatura jest niska co powoduje efekt oszczędzania energii.